Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Дружба 2
210 000 €
410 724.30 лв.

(1 615 €, 3 158.67 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 9:16 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
130 m2
Етаж:
1-ви от 14
ТEЦ:
ДА
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1994 г.

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание многостаен апартамент за продажба в ж.к. Дружба 2. Жилището с площ 130 кв.м е разположено на 1-ви етаж от общо 14 етажа в ЕПК сграда. Източно, западно и южно изложение гарантира отлична осветеност през целия ден. Разпределението включва просторен хол, кухня с трапезария, четири спални и три бани с тоалетни. Обзаведен апартамент с централно отопление (ТЕЦ)
Имотът е подходящ за голямо семейство, като същевременно предоставя възможност да бъде използван и като офис, кабинет или инвестиция с добра възвръщаемост.

В близост до имота ще намерите:

- 68 СУ 'Акад. Н. Обрешков' на 423 метра
- ЧАСТЕН ТРАНСПОРТЕН КОЛЕЖ на 489 метра
- Банка ДСК на 338 метра
- Банкомат: Уникредит Булбанк на 132 метра
- Аптека 'Нота Бене' на 206 метра
- Болница: ДКЦ Д-р Грийнберг на 127 метра
- Автобусна спирка: БЛ. 255 Ж.К. ДРУЖБА-2 на 215 метра
- Автобусна спирка: ТЕХНО ПАРК СОФИЯ на 248 метра

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 59989.
Особености
ЕПК
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0890160899
Брокер:
Никол Грошкова
0890160899
Офис: Черни връх
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема